Sisustus ja seadmed
sisustusjaseadmedhd

SISUSTUS JA SEADMED

Pakume terviklahendusi müügipinna sisustamiseks alates projektist kuni paigalduseni. Samuti pakume ka hooldust meie poolt müüdud ja paigaldatud inventarile. Inventari pakume sisuliselt seinast seina st. olgu teie sooviks riiulisüsteemid, kassalauad, jäämasinad või hoopis toidu valmistamiseks vajalik tehnika, pöörduda võib meie poole alati ja leiame teie jaoks optimaalse lahenduse.

Meie klientideks on nii traditsioonilised super- ja hüpermarketid kui ka väikesemad kauplused. Lisaks võite meie poole pöörduda kui olete tegev hulgikaubanduses, müüte ehitustarbeid, (kodu)keemiat, lilli ja aiataimi, rõivaid, farmaatsiatooteid või siis peate hoopis majutusasutust. Kindlasti ei ole see nimekiri lõplik ja soovitame võtta ühendust, et saaksime teha just teie vajadusi rahuldava pakkumise.

Ostukäru
jäämasin

Meie põhiline sortiment tuleb otse oma ala tipptootjatelt nagu Tegometall, Checkmark, Nordiska Plast, Cefla, Scharfen, Koneteollisuus, Scotsman, McCue jt. Lisaks pakume soovi korral just teile sobivat puidust ja metallist erimööblit olgu selleks siis pagarivitriinid, juurviljasalved, veiniriiulid või garderoobikapid.